Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 18 & 19 Φεβρουαρίου

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 17.02.2017, 11:39 | Τελευταία ενημέρωση: 24.02.2017, 11:45

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2017

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Κύπελλο Γυναικών (Ημιτελικοί F4)
Καματερού 15:00: Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας
(Τσάμος- Φωκίτης, Νικολίτσας)
Καματερού 18:00: ΓΑΣ Καματερού - Αναγέννηση Άρτας
(Κουτσός - Αβράμης, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών
14η αγωνιστική ώρα 18:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Πρωτέας Άρτας
ΓΣ Δράμα - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξανδρ. – Δίας Πολίχνης 10-0 α.α.
ΓΑΣ Κιλκίς - ΧΑΝΘ
ΑΟ Ιωαννίνων - Αρχέλαος Κατ.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
21η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Κιρκιζατών: Κιρκιζάτες - Ηρόδοτος Καλ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Προοδευτική Γραμ.
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΝΙΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Φλωριάδα
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΚΟΚΑ-ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Φιλοθέη
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ)
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Μέλισσα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Δόξα Άρτας
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΜΑΝΟΣ) 
Σκουφάς Κομπ. - Αναγέννηση Άρτας 3-0 α.α.

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ
15η αγωνιστική
Α΄ όμιλος 
ΚαναλάκιΒόνιτσα
ΠΑΣ Ναυπάκτου - Πύρρος Αρταίων Κυρ. 19/02
Γρ. Λιακατάς - ΓΕ Αγρινίου
ΔΑΚ Άρτας 18:00: Ανω Πόλη - Δόξα Πύρρου
ΑΛΦΑ 93Παναιτωλικός 

Β΄ όμιλος 
ΔΑΚ Άρτας 12:00: Αίας Άρτας – Παραμυθιά Κυρ. 19/02

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γ΄Εθνική
2ος όμιλος 20η αγωνιστική ώρα 15:00
Πιερικός - Απόλλων Λάρ.
Αχιλλέας Νεοκ. - Ρήγας Φεραίος
Γήπεδο Δημ. Άρτας: Αμβρακία Κωστακιών - Ολυμπιακός Βόλου
(Ρούσος – Κωνσταντίνου & Τσόγκας ΕΠΣ Πρέβεζας)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλιπ. - Θεσπρωτός
(Μάντζιος, Θανασιάς & Κόλλιας ΕΠΣ Ηπείρου)
Πύδνα Κίτρους - Μαύροι Αετοί Ελ.
Νίκη Βόλου - Αστέρας Πετριτή
Γήπεδο Λευκάδας: Τηλυκράτης Λευκ. - Καραϊσκάκης
(Παναγιωτόπουλος, Γαλανόπουλος & Κακατσίδης ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας)
ΑΕ Ιστιαίας - Διαγόρας Σεβαστής

 

Β΄ΕΠΣΑ
19η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Ρόκκα: Αστέρας Ρόκ. - Ολυμπιακός Καλ.
(ΝΙΚΟΥ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΣΙΑΤΗΣ)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλαμιάς - Φιλιππιάδα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΜΟΥΣΟΥΝΤΑΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Ραδοβυζίων
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακροποταμιάς - Ολυμπιάς Αγ. Παρ. ώρα 11.30 (ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Χ)
Γήπεδο Αγίου Δημητρίου: Κυράτσα Αγ. Δημ. - Κορφοβούνι
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ)
Γήπεδο ΕΠΣΑ: Διαγόρας Κομ. - Ρακούν ώρα 11.30
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΓΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ)
Γήπεδο Ράχης: Δίας Κωστακιών - ΑΕ Καμπής
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ 
Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00: Φιλώτας Φλώρινας - Αρίων Πτολεμαΐδας

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή. 
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Αποτελέσματα 33ης αγωνιστικής

Πριν από 2 ημέρες

ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 ημέρες

Υποβολή πρότασης για τη χρηματοδότηση της ενεργειακής αναβάθμισης του Κολυμβητηρίου Άρτας

Πριν από 5 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Μαΐου 2018

Πριν από 5 ημέρες

Α1 Γυναικών: Πρωταθλήτρια η Νέα Ιωνία

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: ΓΑΣ Αναγέννησις και Ερμής Κερματατών πήραν την άνοδο από τα μπαράζ

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Αποτελέσματα 31ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Κυπελλούχος Ελλάδας ο ΠΑΟΚ σε έναν τελικό που σημαδεύτηκε από επεισόδια

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

«Χρυσή» στα 10 μέτρα αεροβόλο η Κορακάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Μαϊου 2018

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

ΑΑΔΕ: 436.653 ανασφάλιστα οχήματα.Τα πρόστιμα και η αφαίρεση πινακίδων

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

Μπάσκετ: Κυπελλούχος Ευρώπης η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 30ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Πρωταθλήτρια Ελλάδος η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Οι αντικοινωνικές παραβάσεις του νέου ΚΟΚ και οι ποινές που προβλέπονται

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 5 & 6 Μαϊου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Πως και πότε θα γίνουν τα μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballeague: Άρης και ΟΦΗ στη Superleague

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Πρωτιά για τον ΠΑΟΚ

Πριν από 1 μήνα

Α΄ ΕΠΣΑ: Φινάλε με πρωταθλήτρια τη Φλωριάδα

Πριν από 1 μήνα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 28 & 29 Απριλίου 2018

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail