Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2017
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Κύπελλο Γυναικών (Ημιτελικοί F4)
Καματερού 15:00: Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας
(Τσάμος- Φωκίτης, Νικολίτσας)
Καματερού 18:00: ΓΑΣ Καματερού - Αναγέννηση Άρτας
(Κουτσός - Αβράμης, Αντωνόπουλος)
Α2 Ανδρών
14η αγωνιστική ώρα 18:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Πρωτέας Άρτας
ΓΣ Δράμα - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξανδρ. – Δίας Πολίχνης 10-0 α.α.
ΓΑΣ Κιλκίς - ΧΑΝΘ
ΑΟ Ιωαννίνων - Αρχέλαος Κατ.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
21η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Κιρκιζατών: Κιρκιζάτες - Ηρόδοτος Καλ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Προοδευτική Γραμ.
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΝΙΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Φλωριάδα
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΚΟΚΑ-ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Φιλοθέη
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ)
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Μέλισσα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Δόξα Άρτας
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΜΑΝΟΣ)
Σκουφάς Κομπ. - Αναγέννηση Άρτας 3-0 α.α.
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ
15η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Καναλάκι – Βόνιτσα
ΠΑΣ Ναυπάκτου - Πύρρος Αρταίων Κυρ. 19/02
Γρ. Λιακατάς - ΓΕ Αγρινίου
ΔΑΚ Άρτας 18:00: Ανω Πόλη - Δόξα Πύρρου
ΑΛΦΑ 93 – Παναιτωλικός
Β΄ όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 12:00: Αίας Άρτας – Παραμυθιά Κυρ. 19/02
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2017
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γ΄Εθνική
2ος όμιλος 20η αγωνιστική ώρα 15:00
Πιερικός - Απόλλων Λάρ.
Αχιλλέας Νεοκ. - Ρήγας Φεραίος
Γήπεδο Δημ. Άρτας: Αμβρακία Κωστακιών - Ολυμπιακός Βόλου
(Ρούσος – Κωνσταντίνου & Τσόγκας ΕΠΣ Πρέβεζας)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλιπ. - Θεσπρωτός
(Μάντζιος, Θανασιάς & Κόλλιας ΕΠΣ Ηπείρου)
Πύδνα Κίτρους - Μαύροι Αετοί Ελ.
Νίκη Βόλου - Αστέρας Πετριτή
Γήπεδο Λευκάδας: Τηλυκράτης Λευκ. - Καραϊσκάκης
(Παναγιωτόπουλος, Γαλανόπουλος & Κακατσίδης ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας)
ΑΕ Ιστιαίας - Διαγόρας Σεβαστής
Β΄ΕΠΣΑ
19η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Ρόκκα: Αστέρας Ρόκ. - Ολυμπιακός Καλ.
(ΝΙΚΟΥ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΣΙΑΤΗΣ)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλαμιάς - Φιλιππιάδα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΜΟΥΣΟΥΝΤΑΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Ραδοβυζίων
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακροποταμιάς - Ολυμπιάς Αγ. Παρ. ώρα 11.30 (ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Χ)
Γήπεδο Αγίου Δημητρίου: Κυράτσα Αγ. Δημ. - Κορφοβούνι
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ)
Γήπεδο ΕΠΣΑ: Διαγόρας Κομ. - Ρακούν ώρα 11.30
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΓΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ)
Γήπεδο Ράχης: Δίας Κωστακιών - ΑΕ Καμπής
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00: Φιλώτας Φλώρινας - Αρίων Πτολεμαΐδας
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.