Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 11ης και 12ης Νοέμβρη

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 09.11.2017, 19:27 | Τελευταία ενημέρωση: 17.11.2017, 11:48

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ

8η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Φιλοθέη
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΝΙΚΟΥ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Ξηροβούνι
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ. - Προοδευτική Γραμ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΣΑΡΛΗΣ Χ & ΣΙΑΤΗΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Μέλισσα 
(ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ, ΝΟΥΣΙΑΣ & ΜΑΝΟΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Νίκη Καλαμιάς
(ΦΑΝΤΗΣ Π-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Ηρόδοτος Καλογ.
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - Μενίδι
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Τζουμέρκα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΛΑΜΠΡΟΥ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών
4η αγωνιστική ώρα 16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΓΑΣ Καματερού
Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΝ Ιωνίας
ΗΟΝDA Πανόραμα- Φιλώτας Φλώρινας
Σπίτι του Χάντμπολ: Άρης Θ. - Αναγέννηση Άρτας Κυριακή 12/11
(Μιχαηλίδης - Γράψας, Δημόλας)

Α2 Ανδρών

5η αγωνιστική ώρα 18:00
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αρχέλαος Κατερίνης Κυριακή 12/11
Φαίακας Κέρκυρας - Αλέξανδρος Αξιουπ. 
ΔΑΚ Άρτας: Πρωτέας Άρτας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Μαυρίδης- Πήτας)
Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Σ. Μακεδονικός - Αρίων Πτολεμαΐδας

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

4η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Δόξα Πύρρου – Δόξα Λευκάδας Β Κυριακή 12/11
Βόνιτσα – Αίας Άρτας

Β΄όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα – Πύρρος Αρταίων
ΔΑΚ Άρτας 12:00: ΒΑΟ Άρτας – Σπάρτακος Κυριακή 12/11

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague

3η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αχαρναϊκός 
Παναχαϊκή - Εργοτέλης 
Βέροια - ΑΕ Καραϊσκάκης 
(Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας & Τζιαμπάσης, ΕΠΣ Κοζάνης)
Άρης - Καλλιθέα Σάββατο 11/11
Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας 
Δόξα Δράμας - ΑΟ Τρίκαλα 
Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου 
ΟΦΗ - Αιγινιακός 
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος 

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 8η αγωνιστική ώρα 15:00
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος 
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 
ΔΑΚ Καστοριάς: Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου 
(Παυλίδης ΕΠΣ Ημαθίας, Δράγος & Δούμτσης ΕΠΣ Φλώρινας)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. – Αστέρας Παραποτάμου 
(Κωστούλας ΕΠΣ Άρτας, Κόττορος ΕΠΣ Ηπείρου & Μάνος ΕΠΣ Άρτας)
Ρεπό: Πανλευκάδιος 

Β΄ΕΠΣΑ 
6η αγωνιστική ώρα 15:00

Γήπεδο Κεραματών 15:30: ΑΟ Φιλιππιάδας - ΠΑΣ Κομμένου
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Ράχης: Διας Κωστακιών - Νεα Αναγέννηση Αρταίων
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΣΑΡΛΗΣ Χ & ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ)
Γήπεδο Ρόκκα: Αστέρας Ρόκκα - Ρακούν
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΒΑΣΙΛΑ Φ & ΛΙΑΠΠΗΣ)
Γηπεδο Κεραματών: Ερμής Κεραματών - Ολυμπιας Αγ. Παρ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ & ΣΤΟΥΠΑΣ)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβούνι - Ακράτητος Ακροπ.
(ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΒΑΤΟΣ Π)
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - Ολυμιακός Καλοβ.
(ΝΟΥΣΙΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ & ΣΩΤΗΡΙΟΥ)
ΓΑΣ Αναγέννησις - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.

ΒΟΛΕΪ Α2
4η αγωνιστική
ΔΑΚ Άρτας ώρα 18.00: Αναγέννηση Άρτας - ΓΑΣ Αρχέλαος 
(Φλούδας-Παυλάκης)

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 18 ώρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 18ης και 19ης Νοέμβρη

Πριν από 18 ώρες

Κορρές 4: Το ελληνικό supercar παντός εδάφους

Πριν από 1 ημέρα

Οι 32 ομάδες και τα γκρουπ δυναμικότητας του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Πριν από 1 ημέρα

Α΄ ΕΠΣΑ: Ενάτη αγωνιστική χωρίς καμία απώλεια για τη Φλωριάδα

Πριν από 2 ημέρες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 ημέρες

Αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα της Football League ο Αχαρναϊκός

Πριν από 3 ημέρες

Μουντιάλ 2018: «Αντίο» με ψηλά το κεφάλι για την Εθνική

Πριν από 5 ημέρες

Footballleague: Διπλό του Καραϊσκάκη στη Βέροια με δυο γκολ του Χούσου

Πριν από 5 ημέρες

Γ΄ Εθνική: Ήττα με 3-1 για τον Σκουφά, ήττα εντός και για τον Εθνικό με 2-0

Πριν από 6 ημέρες

Τρεις Κενυάτες οι νικητές του Κλασσικού Μαραθωνίου Αθηνών

Πριν από 6 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Εύκολη νίκη για τη Φλωριάδα

Πριν από 6 ημέρες

Α1 Γυναικών: Νίκη της Αναγέννησης στον Άρη

Πριν από 6 ημέρες

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής

Πριν από 6 ημέρες

Α2 Ανδρών: Νίκη για τον Πρωτέα

Πριν από 6 ημέρες

Η κλήρωση του κυπέλλου Γυναικών

Πριν από 1 εβδομάδα

Έμπαζε από παντού και… ναυάγησε η Εθνική στην Κροατία!

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 11ης και 12ης Νοέμβρη

Πριν από 1 εβδομάδα

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Νίκη στα τελευταία λεπτά για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Έμειναν στη λευκή ισοπαλία ο Σκουφάς με τον Εθνικό

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Ώρες κοινού στα Γυμναστήρια της Άρτας

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Συνεχίζει το σερί της η Φλωριαδα

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Ισοπαλία για τον Πρωτέα στη Νάουσα

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 4ης και 5ης Νοέμβρη

Πριν από 2 εβδομάδες

Πρώτη θέση και βραβείο στο Skoda Karoq

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail