Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2017
Χάντμπολ
A1 Γυναικών (9η αγωνιστική) ώρα 18:00
Μέγας Αλέξανδρος - Παναιτωλικός
Φιλώτας Φλώρινας - Αρίων Πτολεμαΐδας
ΔΑΚ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΟΚ
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Βέργος)
HONDA Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας
Φίλιππος Βέροιας - Αμύντας Αμυνταίου
Α΄ΕΠΣΑ
16η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Γλυκορίζου: Μέλισσα - ΑΕ Κιρκιζατών/Πλ.
(Φάντης Π., Μάνος - Σιάτης)
Γήπεδο ΚΤΕΛ: Δόξα Άρτας - Φιλοθέη
(Κωστούλας, Σαρλής - Κυριακού)
Γήπεδο Κομποτίου: Σκουφάς Κομπ. - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(Νίκου, Τρομπούκης - Γκόκα)
Γήπεδο Δημαριού: Φιλέλληνες Πέτα - Προοδευτική Γραμ.
(Καλιακάτσος, Χόνδρος - Τράμπας)
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Ηρόδοτος Καλ.
(Τσιώρης, Πολύζος - Κοσίνας)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Τζουμέρκα
(Αθανασίου, Λάμπρου - Σαρλής Δ.)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - Απόλλων Γλυκ.
(Μπουντούρης, Δημητρόπουλος - Τριάντης)
Αναγέννηση Άρτας - Φλωριάδα 0-3 α.α.
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ
10η αγωνιστική Α΄ όμιλος
Γρ. Λιακατάς – Καναλάκι
ΔΑΚ Άρτας 16:00: Άνω Πόλη – ΠΑΣ Ναυπάκτου
ΑΛΦΑ 93 – ΓΕ Αγρινίου
Παναιτωλικός – Πύρρος Αρταίων
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Δόξα Πύρρου – Βόνιτσα
Β΄ όμιλος
10η αγωνιστική
Πρωτέας Ηγ. – Αίας Άρτας
Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017
Γ΄Εθνική 2ος όμιλος
15η αγωνιστική ώρα 15:00
Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους - Τηλυκράτης Λευκ. ΑΝΑΒ
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. - Διαγόρας Σεβαστής
(Κολυτάς, Ξηρομερίτης - Μιχαλάς, ΕΠΣ Κέρκυρας)
Γήπεδο Δημ. Άρτας: Αμβρακία Κωστ. - ΑΕ Ιστιαίας
(Τόμπρος, Βλάσσης - Μίχος ΕΠΣ Κέρκυρας)
Αχιλλέας Νεοκ. – Καραϊσκάκης ΑΝΑΒ.
Πιερικός - Αστέρας Πετρίτη ΑΝΑΒ
Ρήγας Φεραίος - Μαύροι Αετοί Ελευθερ. ΑΝΑΒ
Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός (Δευτ 16/01)
Β΄ΕΠΣΑ
14η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο ΚΤΕΛ: Ρακούν - Αστέρας Ρόκκας
(Νάσιος, Γκόκα - Στούπας)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Κορφοβούνι
(Καλιακάτσος, Παπαμιχαήλ - Καραγιάννης)
Γήπεδο Ράχης: Δίας Κωστακιών - Ολυμπιάς Αγίας Παρ.
(Φάντης Π., Σαρλής - Λάμπρου)
Γήπεδο Κεραματών: Διαγόρας Κομ. - ΑΕ Ραδοβυζίων
(Σιάτης, Πανάγος - Βασίλα)
Γήπεδο Κυράτσας: Κυράτσα Αγ. Δ. - Φιλιππιάδα
(Νίκου, Κυριακού - Μουσούντας)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακροπ. - Ολυμπιακός Καλ.
(Τσιώρης, Παπανίκου - Νούσιας)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Νέα Νίκη Καλαμιάς
(Αθανασίου, Φάντης - Μάνος)
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.