Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 8 & 9 Απριλίου

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 07.04.2017, 10:57 | Τελευταία ενημέρωση: 07.04.2017, 11:42

Σάββατο 8 Απριλίου 2017

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών 16η αγωνιστική ώρα 18:00
Αμύντας Αμυνταίου - Μ. Αλέξανδρος
ΔΑΚ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας - Φίλιππος Βέροιας
(Χασκής- Τσατσαρώνης, Βέργος)
Αρίων Πτολεμαΐδας - HONDA Πανόραμα
Νεα Ιωνία - Παναιτωλικός Αποχ.
ΠΑΟΚ - Φιλώτας Φλώρινας Κυριακή 9/04

Α2 Ανδρών
18η αγωνιστική τελευταία
ΑΟ Ιωαννίνων - Κύκλωπες Αλεξ.
Αρχέλαος Κατερίνης - ΧΑΝΘ
Ζαφειράκης Νάουσας - ΓΑΣ Κιλκίς
ΓΣ. Δράμας - Πρωτέας Άρτας Αποχ.
Φαίακας
- Διας Πολύχνης 10-0 α.α.

* O Παναιτωλικός αποχώρησε εγγράφως από τον αγώνα με τον ΟΦΝ Ιωνίας (Α1 Γυναικών) και ο Πρωτεάς Άρτας από την αναμέτρηση απέναντι στον ΓΣ Δράμας 1986 (Α2 Ανδρών)

Α΄ ΕΠΣΑ
29η αγωνιστική ώρα 16.00
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Σκουφάς Κομπ.
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Δημοτικό Σταδιο: Μέλισσα - Φιλέλληνες Πέτα
(ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Μενίδι
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γηπεδο Δημαριο: Φλωριάδα - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΜΑΝΟΣ-ΓΚΟΚΑ-ΝΟΥΣΙΑΣ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ. - Απόλλων Γλυκ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΛΗΣ Χ)
Γήπεδο Ρόκκα: Προοδευτική Γραμ. - Ξηροβούνι
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Τζουμέρκα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)

ΕΣΚΑΒΔΕ 
PLAY OUT 
Πρωτέας Ηγ. - Άνω Πόλη
ΔΑΚ Άρτας: Δόξα Πύρρου  - ΚΑΕ Παραμυθιάς Κυριακή 09/04 ώρα 12:00

PLAY OFFS
2η αγωνιστική ώρα 17:00
 
Βόνιτσα - ΣΚ Ιωάννινα
Ιππότες Κέρκυρας - ΓΕ Αγρινίου

Κυριακή 2 Απριλίου 2017

Γ΄ Εθνική
2ος όμιλος
25η αγωνιστική ώρα 16:00
Εν Απ. Ιστιαία - Θεσπρωτός
Διαγόρας Σεβαστής - Ολυμπιακός Βόλου
Τηλυκράτης - Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου - Πιερικός
Πύδνα Κίτρους - Αχιλλέας Νεοκ.
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. - Αμβρακία Κωστακιών
(Καλύβας, Νικολακόπουλος & Τσιρογιάννης, ΕΠΣ Αχαΐας)
Απόλλων Λάρισας - Αστέρας Πετριτή
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
(Βρέσκας, Κελεσίδης & Παπαδάκης ΕΠΣ Ημαθίας)

Β΄ ΕΠΣΑ
26η αγωνιστική ώρα 16.00
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Αστέρας Ρόκ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΜΟΥΣΟΥΝΤΑΣ-ΓΚΟΚΑ)
Γηπεδο Κωστακιών: Δίας Κωστακιών - Ρακούν
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΜΕΣΙΤΙ)
Γήπεδο ΕΠΣΑ: Διαγόρας Κομ. - Κορφοβούνι
(ΝΟΥΣΙΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Κυράτσας: Κυράτσα Αγ. Δημ. - Ολυμπιάς Αγ. Παρ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακρ. - Ραδοβύζια
(ΣΙΑΤΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
Γηπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Φιλιππιάδα
(ΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλ. - Ολυμπιακός Καλ. 
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π) 

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή. 
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Ήττα για τον Καραϊσκάκη με 2-0

Πριν από 8 ώρες

Γ΄ Εθνική: Πρώτη νίκη για τον Σκουφά

Πριν από 9 ώρες

Α1 Γυναικών: Νίκη για την Αναγέννηση στη Φλώρινα

Πριν από 2 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Δέκατη τρίτη νίκη για τη Φλωριάδα

Πριν από 2 ημέρες

Α2 Ανδρών: Νίκη του Πρωτέα στο Μακεδονικό

Πριν από 2 ημέρες

Santa Bike την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στην Άρτα

Πριν από 3 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 9 & 10 Δεκεμβρίου

Πριν από 4 ημέρες

Το Citroen C3 Aircross είναι το επόμενης γενιάς crossover

Πριν από 4 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα στα εξ αναβολής παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής

Πριν από 5 ημέρες

Κύπελλο Γυναικών: Με Καματερό η Αναγέννηση για τα προημιτελικά

Πριν από 5 ημέρες

Αποχαιρέτησε το Champions League o Ολυμπιακός με ήττα από τη «Γιούβε»

Πριν από 5 ημέρες

Footballleague: Νίκη με 3-1 για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Γ΄ Εθνική: Ήττα εντός για τον Σκουφά από τον Αμφίλοχο

Πριν από 1 εβδομάδα

ΕΠΣ Κύπελλο: Φιλέλληνες με Μενίδι και Σκουφάς με Ξηροβούνι τα ζευγάρια των ημιτελικών

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Μόνο δύο παιχνίδια γίνανε στο τοπικό

Πριν από 1 εβδομάδα

Α2 Ανδρών: Νίκη για τον Πρωτέα

Πριν από 1 εβδομάδα

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Δεκεμβρίου

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

5 αστέρια για τα νέα Subaru XV και Impreza

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Βαριά ήττα για τον Σκουφά

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Ήττα του Καραϊσκάκη στις Σέρρες με 2-0

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Ισοπαλία στην Κατερίνη για τον Πρωτέα

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Συνέχισε το νικηφόρο σερί της η Φλωριάδα

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Νοεμβρίου

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballleague: Νίκη για τον Καραϊσκάκη (βίντεο)

Πριν από 3 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Λευκή ισοπαλία για Σκουφά με Δόξα

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Εύκολη νίκη για την Αναγέννηση

Πριν από 3 εβδομάδες

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail