Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 4ης και 5ης Νοέμβρη

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 02.11.2017, 19:00 | Τελευταία ενημέρωση: 17.11.2017, 11:49

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2017

Α΄ ΕΠΣΑ

7η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Φιλέλληνες Πέτα 
(Φάντης Π., Κυριακόυ & Δημητρόπουλος)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(Δραγατάκης, Στούπας, & Πολύζος)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - ΠΑΣ Ανέζα 
(Τσιώρης, Σαρλής & Σιάτης)
Γήπεδο Κυράτσας: Προοδευτική Γραμ. - Αχιλλέας Νεοχ.
(Νίκου, Τράμπας & Παπανίκος)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Μέλισσα - Απόλλων Γλυκ.
(Κωστούλας, Μαζαράκος & Γκόκα)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Φλωριάδα
(Φαντης Δ., Διονύσης & Μάνος)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλογ. - Καμπή
(Αθανασίου, Νούσιας & Καραγιάννης)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Μενίδι
(Κούσουλας, Γεωργούλας & Μεσίτι)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α2 Ανδρών
4η αγωνιστική ώρα 18:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Φαίακας Κέρκυρας
Αλέξανδρος Αξιουπ. - Α.Σ. Μακεδονικός
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας Τετάρτη 08/11
Ζαφειράκης Νάουσας - Πρωτέας Άρτας
(Δελόγλου – Μαυρίδης)
Αρίων Πτολεμαΐδας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς

Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ
3η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΔΑΚ 14:00 Αίας Άρτας - Δόξα Πύρρου Κυριακή 05/11

Β΄όμιλος
ΔΑΚ 12:00 Πύρρος Αρταίων - ΣΚ Ιωάννινα Κυριακή 05/11
Θρύλος Ιωαννίνων - ΒΑΟ Άρτας Κυριακή 05/11

Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2017

Footballleague
2η αγωνιστική ώρα 15:00
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός 
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός 
(Τάσσης, Μωισιάδης ΕΠΣ Ηπείρου & Τσιλίκας ΕΠΣ Αιτ/νιας)
Καλλιθέα - Παναχαϊκή 
Απόλλων Λάρισας - Βέροια 
ΑΟ Τρίκαλα - Άρης 
Απόλλων Πόντου - Σπάρτη Σάββατο 04/11
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας 
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός 
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 7η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης 
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας 
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά 
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος 
Δημοτικό Άρτας: Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 
(Διώτης, Κούρλος & Μπύρας, ΕΠΣ Ευρυτανίας) 
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου 

Β΄ΕΠΣΑ
5η αγωνιστική ώρα 15:00

Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Διας Κωστακιών
(Τσιώρης, Νικολάου Στούπας)
Γήπεδο Φιλιπιάδας: Φιλιππιάδα - Αστέρας Ρόκκα
(Κούσουλας, Παπανίκος & Μεσίτι)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Νέα Αναγέννηση Αρταίων - Ερμής Κεραματών
Αθανασίου, Μάνος & Γκόκα)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - Κορφοβούνι
(Φάντης Π., Καραγιάννης & Δραγατάκης)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ολυμπιάς Αγ. Παρ. - Ραδοβυζίων
(Κωστούλας, Δημητρόπουλος Στούπας)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακρ. - ΓΑΣ Αναγέννησις
(Νίκου, Γεωργούλας & Τράμπας)
Ολυμπιακός Καλοβ. - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 18 ώρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 18ης και 19ης Νοέμβρη

Πριν από 18 ώρες

Κορρές 4: Το ελληνικό supercar παντός εδάφους

Πριν από 1 ημέρα

Οι 32 ομάδες και τα γκρουπ δυναμικότητας του Παγκοσμίου Κυπέλλου

Πριν από 1 ημέρα

Α΄ ΕΠΣΑ: Ενάτη αγωνιστική χωρίς καμία απώλεια για τη Φλωριάδα

Πριν από 2 ημέρες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 ημέρες

Αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα της Football League ο Αχαρναϊκός

Πριν από 3 ημέρες

Μουντιάλ 2018: «Αντίο» με ψηλά το κεφάλι για την Εθνική

Πριν από 5 ημέρες

Footballleague: Διπλό του Καραϊσκάκη στη Βέροια με δυο γκολ του Χούσου

Πριν από 5 ημέρες

Γ΄ Εθνική: Ήττα με 3-1 για τον Σκουφά, ήττα εντός και για τον Εθνικό με 2-0

Πριν από 6 ημέρες

Τρεις Κενυάτες οι νικητές του Κλασσικού Μαραθωνίου Αθηνών

Πριν από 6 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Εύκολη νίκη για τη Φλωριάδα

Πριν από 6 ημέρες

Α1 Γυναικών: Νίκη της Αναγέννησης στον Άρη

Πριν από 6 ημέρες

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής

Πριν από 6 ημέρες

Α2 Ανδρών: Νίκη για τον Πρωτέα

Πριν από 6 ημέρες

Η κλήρωση του κυπέλλου Γυναικών

Πριν από 1 εβδομάδα

Έμπαζε από παντού και… ναυάγησε η Εθνική στην Κροατία!

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 11ης και 12ης Νοέμβρη

Πριν από 1 εβδομάδα

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Νίκη στα τελευταία λεπτά για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Έμειναν στη λευκή ισοπαλία ο Σκουφάς με τον Εθνικό

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Ώρες κοινού στα Γυμναστήρια της Άρτας

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Συνεχίζει το σερί της η Φλωριαδα

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Ισοπαλία για τον Πρωτέα στη Νάουσα

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 4ης και 5ης Νοέμβρη

Πριν από 2 εβδομάδες

Πρώτη θέση και βραβείο στο Skoda Karoq

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail