Σάββατο 4 Μαρτίου 2017
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών (14η αγωνιστική)
Φίλιππος Βέροιας - Φιλώτας Φλώρινας
ΔΑΚ Άρτας ώρα 16:00: Αναγέννηση Άρτας - Μέγας Αλέξανδρος
(Στεφανίδης - Ζήσης, Βέργος)
Αμύντας Αμυνταίου - Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ - HONDA Πανόραμα Κυρ. 05/03
Α2 Ανδρών
2ος όμιλος 15η αγωνιστική
ΔΑΚ Άρτας ώρα 18:00: Πρωτέας Άρτας - ΑΟ Ιωανίννων
(Στεφανίδης - Τσατσαρώνης)
Αρχέλαος Σαββίδης Team - Φαίακας Κέρκυρας
ΧΑΝΘ - Ζαφειράκης Νάουσας
Κύκλωπες Αλεξ. - ΓΣ Δράμα 86
Δίας Πολίχνης - Κιλκίς 0-10 α.α.
Α΄ ΕΠΣΑ
22η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκων - ΑΕΚΠ
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΗΣ)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Ξηροβούνι
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΜΟΥΣΟΥΝΤΑΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Ρόκκα: Προοδευτική Γραμ. - Απόλλων Γλυκ.
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ. - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΚΟΚΑ-ΠΟΛΥΖΟΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - Μενίδι
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Φιλέλληνες Π.
(ΝΙΚΟΥ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Δημοτικό Στ.: Μέλισσα - Σκουφάς Κομπ.
(ΦΑΝΤΗΣ Π-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Αναγέννηση Άρτας - Δόξα Άρτας 0-3 α.α.
ΕΣΚΑΒΔΕ
16η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΔΑΚ Άρτας ώρα 14:00: Πύρρος Αρταίων - Καναλάκι Κυριακή 05/03
ΓΕ Αγρινίου - ΠΑΣ Ναυπάκτου
Παναιτωλικός - Γρ. Λιακατάς
Βόνιτσα - Άνω Πόλη
ΔΑΚ Άρτας ώρα 16:00: Δόξα Πύρρου - ΑΛΦΑ 93 Κυριακή 05/03
Β΄ όμιλος
Ώρα 15:00: ΠΑΣ Γιάννενα - Αίας Άρτας
Κυριακή 5 Μαρτίου 2017
Γ΄Εθνική
2ος όμιλος 21η αγωνιστική ώρα 15:00
Απόλλων Λάρισας - Ρήγας Φεραίος
Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός
Θεσπρωτός - Αχιλλέας Νεοκ.
Μαύροι Αετοί Ελευθ. - Αμβρακία Κωστακιών
(Ρούσσης, Αναστασίου & Σακκάς, ΕΠΣ Θεσσαλίας)
Αστέρας Πετριτή - Εθνικός Φιλιπ.
(Στεφάνου ΕΠΣ Θεσπρωτίας, Αντωνίου & Γιώτης, ΕΠΣ Ηπείρου)
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Πύδνα Κίτρους
(Ρίππης, Φραγκούλης & Τσόγκας, ΕΠΣ Πρεβέζης)
ΑΕ Ιστιαίας - Νίκη Βόλου
Διαγόρας Σεβαστής - Τηλυκράτης
Β΄ΕΠΣΑ
20η αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλαμιάς - Αστέρας Ρόκ.
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
Γήπεδο Καλοβάτου: Ολυμπιακός Καλ. - ΠΑΣ Ανέζα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Φιλιππιάδα - Ακράτητος Ακροπ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Χ-ΒΑΣΙΛΑ Φ)
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - Κυράτσα Αγ. Δημ.
(ΝΙΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ολυμπιάς Αγ. Παρ. - Διαγόρας Κομ. ώρα 11.30
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π-ΣΩΤΗΡΙΟΥ Ν)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβούνι - Δίας Κωστακιών
(ΦΑΝΤΗΣ Π-ΓΚΟΚΑ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - Καμπή ώρα 11.30
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ-ΜΑΝΟΣ)
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.