Αναλυτικά το πρόγραμμα του αθλητικού Σαββατοκύριακου:
Σάββατο 3 Μαρτίου 2018
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών 13η αγωνιστική ώρα 18:00
ΔΑΚ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας - Άρης Θ.
(Στεφανίδης - Μαυρίδης, Δημόλας)
ΓΑΣ Καματερού - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΟΦΝ Ιωνίας - Φίλιππος Βέροιας
Α2 Ανδρών
15η αγωνιστική ώρα 18:00
ΔΑΚ Άρτας: Πρωτέας Άρτας - Αρχέλαος Κατερίνης ώρα 16:00
(Στεφανίδης- Μαυρίδης)
Ζαφειράκης Νάουσας - Αρίων Πτολεμαΐδας
ΓΑΣ Κιλκίς - Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης Κυριακή 4/03
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αλέξανδρος Αξιούπολης Κυριακή 4/03
Αρχέλαος Κατερίνης- ΑΕΣΧ Πυλαίας Τετάρτη 7/03
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ΕΠΣΑ
23η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Δόξα Άρτας
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - Φιλέλληνες Πέτα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΑΝΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ)
Γήπεδο Γραμμενίτσας: Προοδευτική Γραμ. - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ-ΜΕΣΙΤΙ)
Γήπεδο Δημοτικό: Μέλισσα - ΠΑΣ Ανέζα
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλ. - Αχιλλέας Νεοχωρίου
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΝΙΚΟΑΛΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Απόλλων Γλυκ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Φλωριάδα
(ΣΙΑΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Καμπή
(ΝΙΚΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ (Ανδρών)
16η αγωνιστική
1ος όμιλος
Πήγασος - Αίας Άρτας
ΔΑΚ Άρτας ώρα 14:00: Δόξα Πύρρου - Αργοναύτες Κυριακή 4/03
2ος όμιλος
Καναλάκι - Πύρρος Αρταίων
ΔΑΚ Άρτας ώρα 12:00: ΒΑΟ Άρτας - ΣΚ Ιωάννινα Κυριακή 4/03
Κυριακή 4 Μαρτίου 2018
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
FOOTBALL LEAGUE
19η αγωνιστική ώρα 15.00
ΟΦΗ - Αναγεννηση Καρδ. Σαββατο 3/3
Παναχαϊκή - Καλιθέα
Βέροια - Απόλλων Λαρ.
Σπαρτη - Απόλλων Πόντου
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός
Αρης - Τρίκαλα
Πανσεραϊκός - Παναιγειάλειος
Κισσαμικός - Εργοτέλης Δευτέρα 5/3
Αχαρναϊκός - Καραϊσκάκης 0-3 α.α.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
3ος όμιλος 22η αγωνιστική ώρα 15.00
Τηλυκράτης - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Λευκίμη - Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. - Πανλευκάδιος
(Γκιάφης, Γαλανόπουλος - Λύσσαρης ΕΠΣ Αιτ/νιας)
Δόξα Κρανούλας - Σκουφάς Κομποτίου
(Αγγελούλης, Στάϊκος & Δεδικούσης ΕΠΣ Λάρισας)
Θεσπρωτός - Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά - Αστέρας Παραπ. 0-3 α.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
Β΄ ΕΠΣΑ
20η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Δημοτικό: Νέα Αναγέννηση Αρταίων - ΠΑΣ Κομμένου ώρα 12:00
ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΒΑΤΟΣ
Γήπεδο Φιλιπιάδας: Φιλιππιάδα - Ρακούν ώρα 12:00
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ)
Γήπεδο Κεραματών: Δίας Κωστακιών - Ολυμπιάς Αγ. Παρ. ώρα 16:00
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Ρόκκα: Αστέρας Ρόκκα - Ακράτητος Ακρ.
(ΝΙΚΟΥ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΜΕΣΙΤΙ)
Γήπεδο Κεραματών: Ερμής Κεραματών - Ολυμπιακός Καλ. ώρα 14:00
ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - ΓΑΣ Αναγέννησις
(ΣΙΑΤΗΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Κορφοβούνι - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.