Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 3 & 4 Φεβρουαρίου 2018

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 01.02.2018, 20:12 | Τελευταία ενημέρωση: 11.02.2018, 18:50

Αναλυτικά το πρόγραμμα του αθλητικού Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών 10η αγωνιστική ώρα 18:00
Φίλιππος Βέροιας - Άρης Θεσσαλονίκης
Νέας Ιωνίας: ΟΦΝ Ιωνίας - Αναγέννηση Άρτας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κορρές) 
Μέγας Αλέξανδρος Γιαν. - Πανόραμα Κυριακή 04/02

Α2 Ανδρών 
12η αγωνιστική ώρα 18:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Μακεδονικός
Ζαφειράκης Νάουσας - ΑΕΣΧ Πυλαίας
Αρίων Πτολεμαΐδας - Αλέξανδρος Αξιούπολης 
Κύκλωπες Αλεξ. - Φαίακας Κέρκυρας Κυριακή 04/02
ΔΑΚ Κιλκίς: ΓΑΣ Κιλκίς - Πρωτέας Άρτας Κυριακή 04/02
(Θεοδοσίου - Χαρίτσος)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ΕΠΣΑ

20η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Φιλοθέη
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΣΙΑΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΒΑΤΟΣ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Φιλέλληνες Πέτα
(ΦΑΝΤΗΣ Π-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ)
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - Δόξα Άρτας 
(ΝΙΚΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Ξηροβούνι 
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ) 
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Προοδευτική Γραμ. 
(ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ) 
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Μέλισσα 
(ΝΟΥΣΙΑΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ.) 
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Ηρόδοτος Καλ.
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΕΣΙΤΙ)

ΒΟΛΕΪ
Α2 Ανδρών Β2΄ υποόμιλος ώρα 18:00
Γήπεδο ΔΑΚ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας - Μακεδονικός

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
FOOTBALL LEAGUE

14η αγωνιστική ώρα 15.00 
Βέροια - Δόξα Δράμας Σάββατο 3/2
Άρης - Σπάρτη 
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου 
Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός 
Αχαρναϊκός - ΟΦΗ 0-3 α.α.
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος Δευτέρα 3/2
(Τσετσίλας, Στεφούλης & Μωισιάδης ΕΠΣ Γρεβενών)
Καλλιθέα - Αιγινιακός Δευτέρα 5/2
ΑΟΧ Κισσαμικός - ΑΟ Τρίκαλα Τετάρτη 7/2

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

3ος όμιλος 18η αγωνιστική ώρα 15.00
Μακεδονικός Φούφα - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος - Λευκίμμη
Αστέρας Παρ. - Τηλυκράτης
Γήπεδο Κομποτίου: Σκουφάς Κομπ. - Ερμής Αμυνταίου
(Διώτης, Κούρλος & Μπύρος, ΕΠΣ Ευρυτανίας)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. - Θεσπρωτός
(Ζαμπαλάς, Θανασιάς & Κοττορος ΕΠΣ Ηπείρου)
Καστοριά - Δόξα Κρανούλας Ματαιώνεται
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

Β΄ ΕΠΣΑ 
17η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Αστέρας Ροκ.
(ΝΙΚΟΥ-ΤΡΑΜΑΠΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Κεραματών: Δίας Κωστακιών - Ερμής Κερ.
(ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΒΑΤΟΣ)
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Φιλιππιάδα - Κορφοβούνι ώρα 12:00
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Δημοτικό: Νεα Αναγέννηση Αρταίων - Ραδοβύζια ώρα 12:00
(ΦΑΝΤΗΣ Π-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - ΓΑΣ Αναγέννησις ώρα 12:00
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΜΕΣΙΤΙ-ΣΙΑΤΗΣ)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακρ. - Ολυμπιακός Καλ.
(ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ)
Ολυμιάς Αγ. Παρ. - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ (Ανδρών)
13η αγωνιστική
1ος όμιλος

ΔΑΚ Άρτας ώρα 14:00: Αίας Άρτας - Βόνιτσα
Δόξα Λευκάδας Β - Δόξα Πύρρου
2ος όμιλος
ΔΑΚ Άρτας ώρα 12:00: Πύρρος Αρταίων - ΠΑΣ Γιαννινα
Σπάρτακος - ΒΑΟ Άρτας 

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 26 & 27 Μαΐου 2018

Πριν από 1 ημέρα

Προς απαγόρευση η πετρελαιοκίνηση σε αρκετές γερμανικές πόλεις;

Πριν από 1 ημέρα

ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 ημέρες

Footballleague: Αποτελέσματα 33ης αγωνιστικής

Πριν από 6 ημέρες

ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

Υποβολή πρότασης για τη χρηματοδότηση της ενεργειακής αναβάθμισης του Κολυμβητηρίου Άρτας

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Μαΐου 2018

Πριν από 1 εβδομάδα

Α1 Γυναικών: Πρωταθλήτρια η Νέα Ιωνία

Πριν από 1 εβδομάδα

Β΄ ΕΠΣΑ: ΓΑΣ Αναγέννησις και Ερμής Κερματατών πήραν την άνοδο από τα μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 31ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Κυπελλούχος Ελλάδας ο ΠΑΟΚ σε έναν τελικό που σημαδεύτηκε από επεισόδια

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

«Χρυσή» στα 10 μέτρα αεροβόλο η Κορακάκη

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Μαϊου 2018

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

ΑΑΔΕ: 436.653 ανασφάλιστα οχήματα.Τα πρόστιμα και η αφαίρεση πινακίδων

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Μπάσκετ: Κυπελλούχος Ευρώπης η ΑΕΚ

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 30ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Πρωταθλήτρια Ελλάδος η ΑΕΚ

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Οι αντικοινωνικές παραβάσεις του νέου ΚΟΚ και οι ποινές που προβλέπονται

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 5 & 6 Μαϊου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Πως και πότε θα γίνουν τα μπαράζ

Πριν από 1 μήνα

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 μήνα

Footballeague: Άρης και ΟΦΗ στη Superleague

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail