Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2017
Α΄ ΕΠΣΑ
18 αγωνιστική ώρα 15.00
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - ΑΕ Κιρκιζατών/Πλ.
(Δραγατάκης, Γκόκα & Τριάντης)
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(Κουτσιαύτης, Νίκου & Κούσουλας)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Μέλισσα - Προοδευτική Γραμ.
(Φάντης Δ., Νίκου & Σιάτης)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Ηρόδοτος Καλογερικού
(Κωστούλας, Σαρλής & Χόνδρος)
Αναγέννηση Άρτας - Τζουμέρκα 0-3 α.α.
Γήπεδο Κομποτίου: Σκουφάς Κομποτίου - ΑΕ Ξηροβουνίου
(Αθανασίου, Κυριακού & Μάνος)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου
(Καλιακάτσος, Τσιώρης & Τράμπας)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Μενίδι
(Φάντης Π. Μπουντούρης & Λάμπρου)
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Κύπελλο Γυναικών (Προημιτελικά)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00: Φιλώτας Φλώρινας - Αναγέννηση Άρτας
(Αναστασίου- Λιακόπουλος)
Κοζάνης 18:00: Εθνικός Κοζάνης - ΟΦΝ Ιωνίας
Πανοράματος 20:00: HONDA Πανόραμα - Φίλιππος Βέροιας
Καματερού 16:00: ΓΑΣ Καματερού - ΑΕΣΧ Πυλαίας Κυρ. 29/01
Α2 Ανδρών
11η αγωνιστική
Αρχέλαος Κατερίνης - Κύκλωπες Αλεξ/πολης
Χ.Α.Ν.Θ. - Γ.Σ. Δράμα 1986
Α.Ο. Ιωαννίνων - Ζαφειράκης Νάουσας
Φαίακας Κέρκυρας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς Κυρ. 29/01
Πρωτέας Άρτας - Δίας Πολίχνης 10-0 α.α.
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ
12η αγωνιστική Α΄ όμιλος
ΑΛΦΑ 93 – ΚαναλάκιΚυρ.29/01
Παναιτωλικός - ΠΑΣ Ναυπάκτου
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Δόξα Πύρρου – ΓΕ Αγρινίου
Βόνιτσα - Πύρρος Αρταίων
ΔΑΚ Άρτας 16:00: Άνω Πόλη – Γρ. Λιακάτας
Β΄ όμιλος
12η αγωνιστική
ΕΑΚ Κέρκυρας 16:00: Ιππότες Κερκ. - Αίας Άρτας
Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017
Γ΄Εθνική 2ος όμιλος
17η αγωνιστική ώρα 15:00
Απόλλων Λάρισας - Εθνικός Φιλιπ.
(Τσιαουσίδης, Φράγιος & Χουζάνας, ΕΠΣ Μακεδονίας)
Γήπεδο Κωστακιών: Αμβρακία – Πύδνα Κίτρους
(Μπαϊλης, Κωνσταντίνου & Τσόγκας ΕΠΣ Πρέβεζας)
Πιερικός - Τηλυκράτης Λευκ.
Ρήγας Φεραίος - Διαγόρας Σεβαστής
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕ Ιστιαίας ώρα 13:45
Γήπεδο Ηγουμενίτσας: Θεσπρωτός – Καραϊσκάκης
(Ξηρομερίτης, Μιχαλας & Σαράφογλου, ΕΠΣ Κέρκυρας)
14η αγωνιστική εξ αναβολής
Μαύροι Αετοί Ελευθερ. - Αχιλλέας Νεοκ.
Β΄ ΕΠΣΑ
18η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ολυμπιάς Αγ. Παρ. - Αστέρας Ρόκ. ώρα 11.30
(Τσιώρης, Παπανίκος & Τράμπας)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβουνί - ΑΕ Ραδοβυζίων
(Φάντης Π., Μπουντούρης & Στούπας)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - Φιλιππιάδα ώρα 11.30
(Νίκου, Καραγιάννης & Τρομπούκης)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Ολυμπιακός Καλ. ώρα 11.30
(Φάντης Δ., Σαρλής Χρ. & Μάνος)
Γήπεδο Ράχης: Δίας Κωστακιών - Νέα Νίκη Καλαμιάς
(Καλιακάτσος, Κυριακού & Μάνος)
Γήπεδο ΕΠΣΑ: Διαγόρας Κομ. - ΠΑΣ Ανέζα
(Δραγατάκης, Νούσιας & Μουσούντας)
Γήπεδο Κυράτσας: Κυράτσα Αγ. Δημ. - Ακράτητος Ακροπ.
(Αθανασίου, Πολύζος & Καραγιάννης)
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.