Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Νοεμβρίου

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 23.11.2017, 20:52 | Τελευταία ενημέρωση: 01.12.2017, 10:38

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
11η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Μέλισσα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ & ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμ.
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Ξηροβούνι
((ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ & ΝΟΥΣΙΑΣ))
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Δόξα Άρτας
(ΦΑΝΤΗΣ Π., ΣΑΡΛΗΣ Χ. & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Φιλέλληνες Πέτα 
(ΝΙΚΟΥ, ΣΙΑΤΗΣ & ΔΙΟΝΥΣΗΣ)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΜΑΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - ΠΑΣ Ανέζα
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΓΚΟΚΑ & ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ 
Α2 Ανδρών
6η αγωνιστική ώρα 16:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Πρωτέας Άρτας
Αλέξανδρος Αξιουπ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ. Μακεδονικός - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αρίων Πτολεμαΐδας - Ζαφειράκης Νάουσας

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ 6η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Δοξα Πύρρος - Παναιτωλικός Κυριακή 26/11
Γρ. Λιακατάς - Αίας Άρτας Κυριακή 26/11

Β΄όμιλος
Κερκυραϊκός - Πύρρος Άρταίων
ΔΑΚ Άρτας 12:00: ΒΑΟ Άρτας - Πρωτέας Ηγ. Κυριακή 26/11

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague
5η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια 
Άρης - Παναχαϊκή Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Σπάρτη - Αχαρναϊκός 3-0 α.α.
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης 
Πανσερραϊκός - Καραϊσκάκης Σάββατο 25 Νοεμβρίου
(Κιγιτζί ΕΠΣ Θράκης, Διαμαντής & Τερζόπουλος ΕΠΣ Έβρου)
ΟΦΗ - Καλλιθέα Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Παναιγιάλειος - ΑΟ Τρίκαλα 
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 10η αγωνιστική ώρα 15:00
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων 
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου 
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου 
(Μάντζιος, Καραλής & Τσαντας, ΕΠΣ Ηπείρου)
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου 
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας 
(Στεφάνου, Κόλιας ΕΠΣ Ηπείρου & Παπαλαζάρου ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
Καστοριά – Πανλευκάδιος 
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

Β΄ΕΠΣΑ 
8η αγωνιστική ώρα 12:00

Γήπεδο Φιλιππιάδας: Φιλιππιάδα - Ακράτητος Ακροπ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΗΣ & ΒΑΤΟΣ)
Γήπεδο Ράχης: Διας Κωστακιών -  Ολυμπιακός Καλ.
(ΦΑΝΤΗΣ Δ. ΝΙΚΟΑΛΟΥ & ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ερμής Κερ. - ΓΑΣ Αναγέννησις
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ & ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβούνι - Ραδοβύζια
(ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ. ΣΤΟΥΠΑΣ Χ & ΜΕΣΙΤΙ Γ)
Αστέρας Ρόκκα - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.
Ώρα 15:00
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - ΠΑΣ Κομμένου
(ΦΑΝΤΗΣ Π. ΠΟΛΥΖΟΣ & ΣΩΤΗΡΙΟΥ)
Γήπεδο Δημοτικό: Νέα Αναγέννηση Αρταίων - Ολυμπιάς Αγ. Παρ.
(ΝΙΚΟΥ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Ήττα για τον Καραϊσκάκη με 2-0

Πριν από 1 ημέρα

Γ΄ Εθνική: Πρώτη νίκη για τον Σκουφά

Πριν από 1 ημέρα

Α1 Γυναικών: Νίκη για την Αναγέννηση στη Φλώρινα

Πριν από 2 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Δέκατη τρίτη νίκη για τη Φλωριάδα

Πριν από 2 ημέρες

Α2 Ανδρών: Νίκη του Πρωτέα στο Μακεδονικό

Πριν από 2 ημέρες

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής

Πριν από 2 ημέρες

Santa Bike την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στην Άρτα

Πριν από 4 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 9 & 10 Δεκεμβρίου

Πριν από 4 ημέρες

Το Citroen C3 Aircross είναι το επόμενης γενιάς crossover

Πριν από 4 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα στα εξ αναβολής παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής

Πριν από 5 ημέρες

Κύπελλο Γυναικών: Με Καματερό η Αναγέννηση για τα προημιτελικά

Πριν από 6 ημέρες

Αποχαιρέτησε το Champions League o Ολυμπιακός με ήττα από τη «Γιούβε»

Πριν από 6 ημέρες

Footballleague: Νίκη με 3-1 για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Γ΄ Εθνική: Ήττα εντός για τον Σκουφά από τον Αμφίλοχο

Πριν από 1 εβδομάδα

ΕΠΣ Κύπελλο: Φιλέλληνες με Μενίδι και Σκουφάς με Ξηροβούνι τα ζευγάρια των ημιτελικών

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Μόνο δύο παιχνίδια γίνανε στο τοπικό

Πριν από 1 εβδομάδα

Α2 Ανδρών: Νίκη για τον Πρωτέα

Πριν από 1 εβδομάδα

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Δεκεμβρίου

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

5 αστέρια για τα νέα Subaru XV και Impreza

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Βαριά ήττα για τον Σκουφά

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Ήττα του Καραϊσκάκη στις Σέρρες με 2-0

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Ισοπαλία στην Κατερίνη για τον Πρωτέα

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Συνέχισε το νικηφόρο σερί της η Φλωριάδα

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Νοεμβρίου

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballleague: Νίκη για τον Καραϊσκάκη (βίντεο)

Πριν από 3 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Λευκή ισοπαλία για Σκουφά με Δόξα

Πριν από 3 εβδομάδες

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail