Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
11η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Φιλοθέης: Φιλοθέη - Μέλισσα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ & ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμ.
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Ξηροβούνι
((ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ & ΝΟΥΣΙΑΣ))
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Δόξα Άρτας
(ΦΑΝΤΗΣ Π., ΣΑΡΛΗΣ Χ. & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Φιλέλληνες Πέτα
(ΝΙΚΟΥ, ΣΙΑΤΗΣ & ΔΙΟΝΥΣΗΣ)
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
(ΜΑΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - ΠΑΣ Ανέζα
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΓΚΟΚΑ & ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α2 Ανδρών
6η αγωνιστική ώρα 16:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Πρωτέας Άρτας
Αλέξανδρος Αξιουπ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Σ. Μακεδονικός - Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς
Αρίων Πτολεμαΐδας - Ζαφειράκης Νάουσας
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ 6η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Δοξα Πύρρος - Παναιτωλικός Κυριακή 26/11
Γρ. Λιακατάς - Αίας Άρτας Κυριακή 26/11
Β΄όμιλος
Κερκυραϊκός - Πύρρος Άρταίων
ΔΑΚ Άρτας 12:00: ΒΑΟ Άρτας - Πρωτέας Ηγ. Κυριακή 26/11
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague
5η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια
Άρης - Παναχαϊκή Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Σπάρτη - Αχαρναϊκός 3-0 α.α.
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Καραϊσκάκης Σάββατο 25 Νοεμβρίου
(Κιγιτζί ΕΠΣ Θράκης, Διαμαντής & Τερζόπουλος ΕΠΣ Έβρου)
ΟΦΗ - Καλλιθέα Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Παναιγιάλειος - ΑΟ Τρίκαλα
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου
Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 10η αγωνιστική ώρα 15:00
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου
(Μάντζιος, Καραλής & Τσαντας, ΕΠΣ Ηπείρου)
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας
(Στεφάνου, Κόλιας ΕΠΣ Ηπείρου & Παπαλαζάρου ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
Καστοριά – Πανλευκάδιος
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
Β΄ΕΠΣΑ
8η αγωνιστική ώρα 12:00
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Φιλιππιάδα - Ακράτητος Ακροπ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΔΙΟΝΥΣΗΣ & ΒΑΤΟΣ)
Γήπεδο Ράχης: Διας Κωστακιών - Ολυμπιακός Καλ.
(ΦΑΝΤΗΣ Δ. ΝΙΚΟΑΛΟΥ & ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ερμής Κερ. - ΓΑΣ Αναγέννησις
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ & ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβούνι - Ραδοβύζια
(ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ. ΣΤΟΥΠΑΣ Χ & ΜΕΣΙΤΙ Γ)
Αστέρας Ρόκκα - Αστέρας Φιλ. 3-0 α.α.
Ώρα 15:00
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - ΠΑΣ Κομμένου
(ΦΑΝΤΗΣ Π. ΠΟΛΥΖΟΣ & ΣΩΤΗΡΙΟΥ)
Γήπεδο Δημοτικό: Νέα Αναγέννηση Αρταίων - Ολυμπιάς Αγ. Παρ.
(ΝΙΚΟΥ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.