Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 24 & 25 Μαρτίου 2018

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 22.03.2018, 21:32 | Τελευταία ενημέρωση: 22.03.2018, 22:18

Αναλυτικά το πρόγραμμα του αθλητικού Σαββατοκύριακου:

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
FOOTBALL LEAGUE
23η αγωνιστική ώρα 15.00 
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα
Κισσαμικός - Άρης
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καραϊσκάκης
ΟΦΗ - Εργοτέλης ώρα 17:00
Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή Κυριακή 25/03
Σπάρτη - Βέροια 3-0 α.α.
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός 3-0 α.α.

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
3ος όμιλος 25η αγωνιστική ώρα 15.00
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Σκουφάς Κομποτίου
Αστέρας Παραποτάμου - Νέος Αμφίλοχος
Εθνικός Φιλ. - Τηλυκράτης
Πανλευκάδιος - Θεσπρωτός
Μακεδονικός Φούφα - Δόξα Κρανούλας
Καστοριά - Λευκίμμη
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

Α΄ΕΠΣΑ
26η αγωνιστική ώρα 15:30
Γήπεδο Δημοτικό: Μέλισσα - Φιλοθέη
(ΣΙΑΤΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΒΑΤΟΣ)
Γήπεδο Γραμμενίτσας: Προοδευτική Γραμ. - Νίκη Καλαμιάς
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Κμπής: Ξηροβούνι - Ηρόδοτος Καλ.
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ)
Γήπεδο ΚΤΕΛ: Δόξα Άρτας - Μενίδι
(ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Τζουμέρκα
(ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ. - Καμπή
(ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Φλωριάδα
(ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΒΑΣΙΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Απόλλων Γλυκ.
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΚΟΚΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α2 Ανδρών 17η αγωνιστική ώρα 18:00
ΔΑΚ Άρτας: Πρωτέας Άρτας - Μακεδονικός
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Ζαφειράκης Νάουσας - Αρχέλαος Κατερίνης
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης - Αρίων Πτολεμαΐδας Κυριακή 25/03
ΑΕΣΧ Πυλαίας - Φαίακας Κέρκυρας Κυριακή 25/03
ΓΑΣ Κιλκίς - Αλέξανδρος Αξιούπολης Κυριακή 25/03

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ (Ανδρών)
PLAY OFF (1η αγωνιστική)
ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΣ Ναυπάκτου
Βόνιτσα - ΣΚ Ιωάννινα

PLAY OUT
ΔΑΚ Άρτας ώρα 16:00: ΒΑΟ Άρτας - Πήγασος Προοδευτική
Δόξα Λευκάδας - ΑΕ Καναλακίου

Κυριακή 25 Μαρτίου 2018

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Β΄ ΕΠΣΑ 
23η αγωνιστική ώρα 16:00
Γήπεδο Λουτρτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Ακράτητος Ακρ. 
(ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΙΚΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ) 
Γήπεδο Ράχης: Ολυμιακός Καλ. Ολυμπιάς Αγ. Παρ. ώρα 14:30
(ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο Δημοτικό Στ.: ΓΑΣ Αναγέννησις - Νέα Αναγέννηση Αρταίων
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΓΚΟΚΑ-ΒΑΣΙΛΑ) 
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - Φιλιππιάδα 
(ΛΑΜΠΡΟΥ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Κορφοβουνίου: Κορφοβούνι - Διας Κωστακιών 
(ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) 
Γήπεδο Κεραματών: Ερμής Κεραματών - Αστέρας Ρόκα ώρα 17:30
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΒΑΤΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ)
Αστέρας Φιλ. - Ρακούν 0-3 α.α. 

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Αποτελέσματα 27ης αγωνιστικής

Πριν από 5 ώρες

Αποτελέσματα 29ης αγωνιστικής

Πριν από 5 ώρες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 21 & 22 Απριλίου 2018

Πριν από 2 ημέρες

Άνοδος 17,1% οι πωλήσεις αυτοκινήτων για τον μήνα Μάρτιο

Πριν από 2 ημέρες

Με ρεκόρ συμμετοχών ολοκληρώθηκε ο 4ος Δρόμος του Γιοφυριού στην Άρτα

Πριν από 4 ημέρες

Νέο FIAT 500 Mirror

Πριν από 4 ημέρες

Α1 Γυναικών: Ισοπαλία για την Αναγέννηση

Πριν από 6 ημέρες

Footballeague: Αποτελέσματα 26ης αγωνιστικής

Πριν από 6 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 28ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Πρόωρο τελικό έβγαλε η κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Champions League

Πριν από 1 εβδομάδα

Το πανόραμα της φετινής Γ’ Εθνικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballeague: Αποτελέσματα 25ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Φινάλε με υποβιβασμό για Σκουφά και Εθνικό

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballeague: Αποτελέσματα 24ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 27ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Το πρόγραμμα αγώνων για τους Φιλέλληνες

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα των Play Out και Play Off

Πριν από 3 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 31 Μαρτίου & 1 Απριλίου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 1 μήνα

Footballeague: Αποτελέσματα 23ης αγωνιστικής

Πριν από 1 μήνα

Γ΄ Εθνική: Πρωταθλητής ο Τηλυκράτης

Πριν από 1 μήνα

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 26ης αγωνιστικής

Πριν από 1 μήνα

Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα Play Out και Play Off

Πριν από 1 μήνα

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής

Πριν από 1 μήνα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 24 & 25 Μαρτίου 2018

Πριν από 1 μήνα

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 1 μήνα

Νέα BMW X2

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail