Αναλυτικά το πρόγραμμα του αθλητικού Σαββατοκύριακου:
Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Α1 Γυναικών 8η αγωνιστική
ΔΑΚ Άρτας ώρα 16:00: Αναγέννηση Άρτας - ΓΑΣ Καματερού
(Χασκής - Λινάρδος, Λιακόπουλος)
Πανόραμα - ΟΦΝ Ιωνίας
Φίλιππος Βέροιας - Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών Κυριακή 21/01
Α2 Ανδρών
10η αγωνιστική ώρα 18:00
ΔΑΚ Άρτας: Πρωτέας Άρτας - ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Χασκής - Λινάρδος, Λιακόπουλος)
Ζαφειράκης Νάουσας - Μακεδονικός
Αρίων Πτολεμαΐδας - Αρχέλαος Κατερίνης
Κύκλωπες - Αλέξανδρος Αξιούπολης Κυριακή 21/01
ΓΑΣ Κιλκίς - Φαίακας Κέρκυρας Κυριακή 21/01
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ΕΠΣΑ
18η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Φιλοθεή
Γήπεδο Δημαριού: Φλωριάδα - Αχιλλέας Νεοχ.
Γήπεδο Καμπής: Καμπή - ΠΑΣ Ανέζα
Γήπεδο Παλαιοκάτουνου: Τζουμέρκα - Παναγροτικός Αγ. Σπ.
Γήπεδο Μενιδίου: Μενίδι - Φιλέλληνες Πέτα
Γήπεδο Καλογερικού: Ηρόδοτος Καλ. - Δόξα Άρτας
Γήπεδο Καλαμιάς: Νέα Νίκη Καλ. - Ξηροβούνι
Γήπεδο Γραμμενίτσας: Προοδευτική Γραμ. - Μέλισσα
ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ (Ανδρών)
11η αγωνιστική
1ος όμιλος
Πήγασσος - Δόξα Πύρρου
ΔΑΚ Άρτας ώρα 14:00: Αίας Άρτας - Παναιτωλικός Κυριακή 21/01
2ος όμιλος
ΑΕ Καναλακίου - ΒΑΟ Άρτας
ΔΑΚ Άρτας ώρα 12:00: Πύρρος Αρταίων - Πρωτέας Ηγ. Κυριακή 21/01
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
FOOTBALL LEAGUE
12η αγωνιστική ώρα 15.00
Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός
ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - ΑΟ Τρίκαλα
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη - Καλλιθέα
Άρης - Καραϊσκάκης Σάββατο 20/01
(Κουναλάκης, Βρούζος & Μανάσης)
Βέροια - Εργοτέλης
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή 0-3 α.α.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
16η αγωνιστική ώρα 15.00
Πανλευκάδιος - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Νέος Αμφίλοχος - Τηλυκράτης
Ερμής Αμυνταίου - Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας - Καστοριά
(Κωστούλας, Μάνος & Γιώτης)
Αστέρας Παρ. - Μακεδονικός Φούφα
Γήπεδο Κομποτίου: Σκουφάς Κομπ. - Λευκίμμη ώρα 14:00
(Νέος Κωνσταντίνος, Λιόντος Κων. & Τσάντας, ΕΠΣ Ηπείρου)
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας
Β΄ ΕΠΣΑ
15η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Κορφοβούνι
Γήπεδο Κεραματών: Ερμής Κερ. - Ραδοβύζια
Γήπεδο Ρόκκα: Αστέρας Ρόκ. - ΓΑΣ Αναγέννησις
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Φιλιππιάδα - Ολυμπιακός Καλ.
Γήπεδο Δημοτικό: Νεα Αναγέννηση Αρταίων - Ακράτητος Ακρ. ώρα 12:00
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - Ολυμπιάς Αγ. Παρ. ώρα 12:00
Διας Κωστ. - Αστέρας Φιλοθ. 3-0 α.α.
ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.