Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 30.11.2017, 19:45 | Τελευταία ενημέρωση: 07.12.2017, 19:32

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
12η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Φιλοθέη
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλ. 
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ & ΝΟΥΣΙΑΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Προοδευτική Γραμ. - Μενίδι
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Κεραματών: Ξηροβούνι - Τζουμέρκα
(ΜΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Καμπή 
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΛΑΜΠΡΟΥ & ΝΙΚΟΥ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Φλωριάδα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΚΥΡΙΑΚΟΥ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ.- Απόλλων Γλυκ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ Π & ΔΙΟΝΥΣΗΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΜΕΣΙΤΙ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ 
Α2 Ανδρών
7η αγωνιστική
ΓΑΣ Κιλκίς - Αρχέλαος Κατερίνης
ΔΑΚ Άρτας 18:00: Πρωτέας Άρτας - Αλέξανδρος
(Λινάρδος - Καζαντζίδης)
Ζαφειράκης - Κύκλωπες
Φαίακας Κέρκυρας - Αρίων Πτολεμαΐδας
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Μακεδονικός

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ 7η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Αροναύτες - Δοξα Πύρρου
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Αίας Άρτας - Πήγασος Κυριακή 3/12

Β΄όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 12:00: Πύρρος Άρταίων - ΑΕ Καναλακίου Κυριακή 3/12
ΣΚ Ιωάννινα - ΒΑΟ Άρτας Κυριακή 3/12

ΒΟΛΕΪ
Α2 Ανδρών Β2΄ υποόμιλος ώρα 17:00
Μακεδονικός - Αναγέννηση Άρτας

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague
6η αγωνιστική ώρα 15:00
Άρης - ΑΟΧ Κισσαμικός 
Βέροια - Σπάρτη Σάββατο 2/12
Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας 
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός 
Εργοτέλης - ΟΦΗ Δευτέρα 4/12
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας
(Ψαρρής, Τριανταφύλλου & Τάσσης)
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος Δευτέρα 4/12
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός 
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 11η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου 
Γήπεδο Δημοτικό: Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος Σάββατο 02/12
(Ρούσσος, Κέφης & Ντόμαρης, ΕΠΣ Πρέβεζας)
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός 
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. – ΑΕ Λευκίμμης 
(Αθανασίου ΕΠΣ Άρτας, Αντωνίου & Γιώτης, ΕΠΣ Ηπείρου)
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας 
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά 
Ρεπό: Τηλυκράτης

Β΄ΕΠΣΑ 
9η αγωνιστική ώρα 15:00

Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Ολυμιάδα
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακρ. - Ρακούν
(ΣΙΑΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Χ)
Γήπεδο Καλοβάτου: Ολυμπιακός Καλ. - Νέα Αναγέννηση Αρταίων
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Δημοτικό: ΓΑΣ Αναγέννησις - Δίας Κωστακιών
(ΝΙΚΟΥ, ΓΚΟΚΑ & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - Αστέρας Ρόκκα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΛΙΑΠΠΗΣ & ΒΑΣΙΛΑ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Κεραμάτες - Κορφοβούνι
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΣΩΤΗΡΙΟΥ & ΠΟΛΥΖΟΣ)
Αστέρας Φιλ. - Φιλιππιάδα 0-3 α.α.

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Ήττα για τον Καραϊσκάκη με 2-0

Πριν από 1 ημέρα

Γ΄ Εθνική: Πρώτη νίκη για τον Σκουφά

Πριν από 1 ημέρα

Α1 Γυναικών: Νίκη για την Αναγέννηση στη Φλώρινα

Πριν από 2 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Δέκατη τρίτη νίκη για τη Φλωριάδα

Πριν από 2 ημέρες

Α2 Ανδρών: Νίκη του Πρωτέα στο Μακεδονικό

Πριν από 2 ημέρες

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής

Πριν από 2 ημέρες

Santa Bike την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου στην Άρτα

Πριν από 4 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 9 & 10 Δεκεμβρίου

Πριν από 4 ημέρες

Το Citroen C3 Aircross είναι το επόμενης γενιάς crossover

Πριν από 4 ημέρες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα στα εξ αναβολής παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής

Πριν από 5 ημέρες

Κύπελλο Γυναικών: Με Καματερό η Αναγέννηση για τα προημιτελικά

Πριν από 6 ημέρες

Αποχαιρέτησε το Champions League o Ολυμπιακός με ήττα από τη «Γιούβε»

Πριν από 6 ημέρες

Footballleague: Νίκη με 3-1 για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Γ΄ Εθνική: Ήττα εντός για τον Σκουφά από τον Αμφίλοχο

Πριν από 1 εβδομάδα

ΕΠΣ Κύπελλο: Φιλέλληνες με Μενίδι και Σκουφάς με Ξηροβούνι τα ζευγάρια των ημιτελικών

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Μόνο δύο παιχνίδια γίνανε στο τοπικό

Πριν από 1 εβδομάδα

Α2 Ανδρών: Νίκη για τον Πρωτέα

Πριν από 1 εβδομάδα

Α1 ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Δεκεμβρίου

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

5 αστέρια για τα νέα Subaru XV και Impreza

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Βαριά ήττα για τον Σκουφά

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Ήττα του Καραϊσκάκη στις Σέρρες με 2-0

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Ισοπαλία στην Κατερίνη για τον Πρωτέα

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Συνέχισε το νικηφόρο σερί της η Φλωριάδα

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Νοεμβρίου

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballleague: Νίκη για τον Καραϊσκάκη (βίντεο)

Πριν από 3 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Λευκή ισοπαλία για Σκουφά με Δόξα

Πριν από 3 εβδομάδες

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail