Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 2 & 3 Δεκεμβρίου

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 30.11.2017, 19:45 | Τελευταία ενημέρωση: 07.12.2017, 19:32

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ
12η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Καλαμιάς: Νίκη Καλαμιάς - Φιλοθέη
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλ. 
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ & ΝΟΥΣΙΑΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Προοδευτική Γραμ. - Μενίδι
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΚΟΣΙΝΑΣ)
Γήπεδο Κεραματών: Ξηροβούνι - Τζουμέρκα
(ΜΑΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Καμπή 
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΛΑΜΠΡΟΥ & ΝΙΚΟΥ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Φλωριάδα
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΚΥΡΙΑΚΟΥ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ.- Απόλλων Γλυκ.
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ Π & ΔΙΟΝΥΣΗΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχ.
(ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΜΕΣΙΤΙ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ 
Α2 Ανδρών
7η αγωνιστική
ΓΑΣ Κιλκίς - Αρχέλαος Κατερίνης
ΔΑΚ Άρτας 18:00: Πρωτέας Άρτας - Αλέξανδρος
(Λινάρδος - Καζαντζίδης)
Ζαφειράκης - Κύκλωπες
Φαίακας Κέρκυρας - Αρίων Πτολεμαΐδας
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Μακεδονικός

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ 7η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
Αροναύτες - Δοξα Πύρρου
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Αίας Άρτας - Πήγασος Κυριακή 3/12

Β΄όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 12:00: Πύρρος Άρταίων - ΑΕ Καναλακίου Κυριακή 3/12
ΣΚ Ιωάννινα - ΒΑΟ Άρτας Κυριακή 3/12

ΒΟΛΕΪ
Α2 Ανδρών Β2΄ υποόμιλος ώρα 17:00
Μακεδονικός - Αναγέννηση Άρτας

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague
6η αγωνιστική ώρα 15:00
Άρης - ΑΟΧ Κισσαμικός 
Βέροια - Σπάρτη Σάββατο 2/12
Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας 
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός 
Εργοτέλης - ΟΦΗ Δευτέρα 4/12
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας
(Ψαρρής, Τριανταφύλλου & Τάσσης)
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος Δευτέρα 4/12
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός 
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 11η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου 
Γήπεδο Δημοτικό: Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος Σάββατο 02/12
(Ρούσσος, Κέφης & Ντόμαρης, ΕΠΣ Πρέβεζας)
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός 
Γήπεδο Φιλιππιάδας: Εθνικός Φιλ. – ΑΕ Λευκίμμης 
(Αθανασίου ΕΠΣ Άρτας, Αντωνίου & Γιώτης, ΕΠΣ Ηπείρου)
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας 
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά 
Ρεπό: Τηλυκράτης

Β΄ΕΠΣΑ 
9η αγωνιστική ώρα 15:00

Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Ολυμιάδα
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Ακροποταμιάς: Ακράτητος Ακρ. - Ρακούν
(ΣΙΑΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΤΟΥΠΑΣ Χ)
Γήπεδο Καλοβάτου: Ολυμπιακός Καλ. - Νέα Αναγέννηση Αρταίων
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΛΑΜΠΡΟΥ)
Γήπεδο Δημοτικό: ΓΑΣ Αναγέννησις - Δίας Κωστακιών
(ΝΙΚΟΥ, ΓΚΟΚΑ & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Δημαριού: Ραδοβύζια - Αστέρας Ρόκκα
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΛΙΑΠΠΗΣ & ΒΑΣΙΛΑ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Κεραμάτες - Κορφοβούνι
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΣΩΤΗΡΙΟΥ & ΠΟΛΥΖΟΣ)
Αστέρας Φιλ. - Φιλιππιάδα 0-3 α.α.

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Αποτελέσματα 33ης αγωνιστικής

Πριν από 2 ημέρες

ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 ημέρες

Υποβολή πρότασης για τη χρηματοδότηση της ενεργειακής αναβάθμισης του Κολυμβητηρίου Άρτας

Πριν από 5 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Μαΐου 2018

Πριν από 5 ημέρες

Α1 Γυναικών: Πρωταθλήτρια η Νέα Ιωνία

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: ΓΑΣ Αναγέννησις και Ερμής Κερματατών πήραν την άνοδο από τα μπαράζ

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Αποτελέσματα 31ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Κυπελλούχος Ελλάδας ο ΠΑΟΚ σε έναν τελικό που σημαδεύτηκε από επεισόδια

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

«Χρυσή» στα 10 μέτρα αεροβόλο η Κορακάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Μαϊου 2018

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

ΑΑΔΕ: 436.653 ανασφάλιστα οχήματα.Τα πρόστιμα και η αφαίρεση πινακίδων

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

Μπάσκετ: Κυπελλούχος Ευρώπης η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 30ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Πρωταθλήτρια Ελλάδος η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Οι αντικοινωνικές παραβάσεις του νέου ΚΟΚ και οι ποινές που προβλέπονται

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 5 & 6 Μαϊου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Πως και πότε θα γίνουν τα μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballeague: Άρης και ΟΦΗ στη Superleague

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Πρωτιά για τον ΠΑΟΚ

Πριν από 1 μήνα

Α΄ ΕΠΣΑ: Φινάλε με πρωταθλήτρια τη Φλωριάδα

Πριν από 1 μήνα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 28 & 29 Απριλίου 2018

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail