Άλλα αθλήματα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 18ης και 19ης Νοέμβρη

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι διαιτητές

Δημοσίευση: 17.11.2017, 10:25 | Τελευταία ενημέρωση: 23.11.2017, 21:46

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α΄ ΕΠΣΑ

10η αγωνιστική ώρα 15:00
Γήπεδο Κυράτσας: Προοδευτική Γραμ. - Φιλοθέη 
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ & ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ)
Γήπεδο Καμπής: Ξηροβούνι - Μέλισσα 
(ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ, ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ & ΣΙΑΤΗΣ)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Δόξα Άρτας - Νίκη Καλαμιάς
(ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ)
Γήπεδο Πέτα: Φιλέλληνες Πέτα - Ηρόδοτος Καλ. 
(ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ, ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ. & ΜΑΝΟΣ)
Γήπεδο Αγ. Σπυρίδωνα: Παναγροτικός Αγ. Σπ. - Μενίδι 
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΓΚΟΚΑ & ΣΤΟΥΠΑΣ)
Γήπεδο Ανέζας: ΠΑΣ Ανέζα - Τζουμέρκα 
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΥ & ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ)
Γήπεδο Νεοχωρίου: Αχιλλέας Νεοχ. - Καμπή 
(ΝΙΚΟΥ, ΤΡΑΜΠΑΣ & ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)
Γήπεδο Γλυκορίζου: Απόλλων Γλυκ. - Φλωριάδα
(ΦΑΝΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥ & ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ 
Α1 Γυναικών
6η αγωνιστική ώρα 16:00
Γ.Α.Σ. Καματερού - Άρης Θεσσαλονίκης
ΔΑΚ Άρτας: Αναγέννηση Άρτας - HONDA Πανόραμα
(Μαυρίδης - Στεφανίδης, Λιακόπουλος)
Π.Α.Ο.Κ. - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών 30-15
Φιλώτας Φλώρινας - Φίλιππος Βέροιας

ΜΠΑΣΚΕΤ
Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

5η αγωνιστική
Α΄ όμιλος
ΠΑΣ Ναυπάκτου - Δοξα Πύρρος
ΔΑΚ Άρτας 14:00: Αίας Άρτας - ΑΛΦΑ 93 Κυριακή 19/11

Β΄όμιλος
ΔΑΚ Άρτας 12:00: Πύρρος Άρταίων - ΒΑΟ Άρτας Κυριακή 19/11

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Footballleague

4η αγωνιστική ώρα 15:00
Παναχαϊκή - ΑΟΧ Κισσαμικός 
Αχαρναϊκός - Βέροια 
Εργοτέλης - Άρης 
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων: ΑΕ Καραϊσκάκης - Σπάρτη 
(Παπαδόπουλος, Γκοτσιόπουλος, ΕΠΣ Αχαϊας & Θανασιάς ΕΠΣ Ηπείρου)
Καλλιθέα - Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός 
Τρίκαλα - ΟΦΗ Σάββατο 18/11
Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας 
Αιγινιακός - Παναιγιάλειος

Γ΄ Εθνική
3ος όμιλος 9η αγωνιστική ώρα 15:00
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός 
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης ώρα 14:00
Γήπεδο Δημοτικό Άρτας: Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας Σάββατο 18/11
(Μπαϊλης, Τσόγκας & Ντόμαρης ΕΠΣ Πρέβεζας)
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά 
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας 
(Ματσούκας, Κουτρουμάνος & Γαλανόπουλος ΕΠΣ Αιτ/νιας)
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα 

Β΄ΕΠΣΑ 
6η αγωνιστική ώρα 15:00

Γήπεδο Λουτροτόπου: ΠΑΣ Κομμένου - Νεα Αναγέννηση Αρταίων
(ΤΣΙΩΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ &. ΣΤΟΥΠΑΣ Π)
Γήπεδο Γ. Γιολδάσης: Ρακούν - Φιλιππιάδα
(ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ & ΔΙΟΝΥΣΗΣ)
Γήπεδο Αγ. Παρασκευής: Ολυμπιάδα Αγ. Παρ. - Διας Κωστακιών
(ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,  ΜΑΝΟΣ & ΤΡΑΜΠΑΣ)
Γήπεδο : Ακράτητος Ακροπ. - Αστέρας Ρόκκα
(ΝΙΚΟΥ, ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ & ΠΟΛΥΖΟΣ)
Γήπεδο Καλοβάτου: Ολυμπιακός Καλ. Ερμής Κεραματών
(ΦΑΝΤΗΣ Π, ΣΑΡΛΗΣ Χ & ΚΥΡΙΑΚΟΥ)
Γήπεδο Δημοτικό: ΓΑΣ Αναγέννησις - Ραδοβύζια
(ΦΑΝΤΗΣ Δ, ΠΕΤΣΙΝΗΣ & ΒΑΣΙΛΑ)
Αστέρας Φιλ. - Κορφοβούνι 0-3 α.α.

ΣΗΜ.: Η ώρα έναρξης των αγώνων, τα γήπεδα και οι διαιτητές στα παιχνίδια αναφέρονται όπως ανακοινώθηκαν από τις διοργανώτριες ως την Παρασκευή.
Για οποιεσδήποτε αλλαγές το Orange Sports δεν φέρει καμία ευθύνη.  

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Footballleague: Αποτελέσματα 33ης αγωνιστικής

Πριν από 2 ημέρες

ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 ημέρες

Υποβολή πρότασης για τη χρηματοδότηση της ενεργειακής αναβάθμισης του Κολυμβητηρίου Άρτας

Πριν από 5 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Μαΐου 2018

Πριν από 5 ημέρες

Α1 Γυναικών: Πρωταθλήτρια η Νέα Ιωνία

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: ΓΑΣ Αναγέννησις και Ερμής Κερματατών πήραν την άνοδο από τα μπαράζ

Πριν από 5 ημέρες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Αποτελέσματα 31ης αγωνιστικής

Πριν από 1 εβδομάδα

Κυπελλούχος Ελλάδας ο ΠΑΟΚ σε έναν τελικό που σημαδεύτηκε από επεισόδια

Πριν από 1 εβδομάδα

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 1 εβδομάδα

«Χρυσή» στα 10 μέτρα αεροβόλο η Κορακάκη

Πριν από 1 εβδομάδα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 12 & 13 Μαϊου 2018

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

ΑΑΔΕ: 436.653 ανασφάλιστα οχήματα.Τα πρόστιμα και η αφαίρεση πινακίδων

Πριν από 2 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 4ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 2 εβδομάδες

Μπάσκετ: Κυπελλούχος Ευρώπης η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 30ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Πρωταθλήτρια Ελλάδος η ΑΕΚ

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Οι αντικοινωνικές παραβάσεις του νέου ΚΟΚ και οι ποινές που προβλέπονται

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 5 & 6 Μαϊου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Πως και πότε θα γίνουν τα μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Β΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής μπαράζ

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballeague: Άρης και ΟΦΗ στη Superleague

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Πρωτιά για τον ΠΑΟΚ

Πριν από 1 μήνα

Α΄ ΕΠΣΑ: Φινάλε με πρωταθλήτρια τη Φλωριάδα

Πριν από 1 μήνα

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 28 & 29 Απριλίου 2018

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail