Α΄ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος
Η 1η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 23/9/2017 ΩΡΑ 17.00
ΑΟ Φιλοθεής - ΑΕ Καμπής
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Μενιδίου
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΠΑΣ Ανέζα - Νίκη Καλαμιάς
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕΜ Μέλισσα
Φιλέλληνες Πέτα - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΕ Ξηροβουνίου - Δόξα Άρτας
Η 2η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 30/9/2017 ΩΡΑ 17.00
ΑΟ Φλωριάδας- ΑΟ Φιλοθεής
ΑΕ Καμπής- Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΟΚ Τζουμέρκων- Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΕ Μενιδίου- ΠΑΣ Ανέζα
Ηρόδοτος Καλογερικού- Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Νίκη Καλαμιάς- Φιλέλληνες Πέτα
ΑΕΜ Μέλισσα- Δόξα Άρτας
Προοδευτική Γραμμενίτσας- ΑΕ Ξηροβουνίου
Η 3η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 7/10/2017 ΩΡΑ 16.00
ΑΟ Φιλοθεής- Απόλλων Γλυκορίζου
Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φλωριάδας
ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Φιλέλληνες Πέτα- ΑΕ Μενιδίου
Δόξα Άρτας- Ηρόδοτος Καλογερικού
ΑΕ Ξηροβουνίου- Νίκη Καλαμιάς
ΑΕΜ Μέλισσα- Προοδευτική Γραμμενίτσας
Η 4η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 14/10/2017 ΩΡΑ 16.00
Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φιλοθεής
Απόλλων Γλυκορίζου- ΠΑΣ Ανέζα
ΑΟ Φλωριάδας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΕ Καμπής - Φιλέλληνες Πέτα
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Δόξα Άρτας
ΑΕ Μενιδίου- ΑΕ Ξηροβουνίου
Ηρόδοτος Καλογερικού- Προοδευτική Γραμμενίτσας
Νίκη Καλαμιάς- ΑΕΜ Μέλισσα
Η 5η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 21/10/2017 ΩΡΑ 16.00
ΑΟ Φιλοθεής - ΠΑΣ Ανέζα
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου
Δόξα Άρτας- ΑΟ Φλωριάδας
ΑΕ Ξηροβουνίου- ΑΕ Καμπής
Προοδευτική Γραμμενίτσας- ΑΟΚ Τζουμέρκων
ΑΕΜ Μέλισσα- ΑΕ Μενιδίου
Ηρόδοτος Καλογερικού- Νίκη Καλαμιάς
Η 6η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟ Φιλοθέης
ΠΑΣ Ανέζα - Φιλέλληνες Πέτα
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Δόξα Άρτας
Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Ξηροβουνίου
ΑΟ Φλωριάδας - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΕ Καμπής - ΑΕΜ Μέλισσα
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Νίκη Καλαμιάς
ΑΕ Μενιδίου - Ηρόδοτος Καλογερικού
Η 7η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΟ Φιλοθέης- Φιλέλληνες Πέτα
Δόξα Άρτας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΠΑΣ Ανέζα
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΕΜ Μέλισσα - Απόλλων Γλυκορίζου
Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φλωριάδας
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Καμπής
ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Μενιδίου
Η 8η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
Δόξα Άρτας - ΑΟ Φιλοθέης
Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Ξηροβουνίου
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕΜ Μέλισσα
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Νίκη Καλαμιάς
Απόλλων Γλυκορίζου - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Μενιδίου
ΑΕ Καμπής - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Η 9η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΟ Φιλοθέης- ΑΕ Ξηροβουνίου
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Δόξα Άρτας
ΑΕΜ Μέλισσα - Φιλέλληνες Πέτα
Νίκη Καλαμιάς - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Μενιδίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φλωριάδας
Η 10η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟ Φιλοθέης
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕΜ Μέλισσα
Δόξα Άρτας - Νίκη Καλαμιάς
Φιλέλληνες Πέτα - Ηρόδοτος Καλογερικού
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Μενιδίου
ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕ Καμπής
Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟ Φλωριάδας
Η 11η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕΜ Μέλισσα
Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμμενίτσας
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Ξηροβουνίου
ΑΕ Μενιδίου - Δόξα Άρτας
ΑΟΚ Τζουμέρκων - Φιλέλληνες Πέτα
ΑΕ Καμπής - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
ΑΟ Φλωριάδας - ΠΑΣ Ανέζα
Απόλλων Γλυκορίζου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Η 12η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φιλοθέης
ΑΕΜ Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλογερικού
Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Μενιδίου
ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Δόξα Άρτας - ΑΕ Καμπής
Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟ Φλωριάδας
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Απόλλων Γλυκορίζου
ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Η 13η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΟ Φιλοθέης - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΑΕ Μενιδίου - Νίκη Καλαμιάς
ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕΜ Μέλισσα
ΑΕ Καμπής - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Ξηροβουνίου
Απόλλων Γλυκορίζου - Δόξα Άρτας
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Φιλέλληνες Πέτα
ΠΑΣ Ανέζα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Η 14η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΕ Μενιδίου - ΑΟ Φιλοθέης
Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Καμπής
ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φλωριάδας
Προοδευτική Γραμμενίτσας - Απόλλων Γλυκορίζου
ΑΕ Ξηροβουνίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου
Δόξα Άρτας - ΠΑΣ Ανέζα
Φιλέλληνες Πέτα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα
Η 15η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας
ΑΟ Φιλοθέης - ΑΟΚ Τζουμέρκων
ΑΕ Καμπής – ΑΕ Μενιδίου
ΑΟ Φλωριάδας - Ηρόδοτος Καλογερικού
Απόλλων Γλυκορίζου – Νίκη Καλαμιάς
Αχιλλέας Νεοχωρίου – ΑΕΜ Μέλισσα
ΠΑΣ Ανέζα – Προοδευτική Γραμμενίτσας
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα – ΑΕ Ξηροβουνίου
Φιλέλληνες Πέτα – Δόξα Άρτας