Ποδόσφαιρο

Α΄ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος

Δημοσίευση: 02.09.2017, 12:19 | Τελευταία ενημέρωση: 28.09.2017, 13:16

Α΄ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος

Η 1η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 23/9/2017 ΩΡΑ 17.00
ΑΟ Φιλοθεής - ΑΕ Καμπής
ΑΟ Φλωριάδας - ΑΟΚ Τζουμέρκων
Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Μενιδίου
Αχιλλέας Νεοχωρίου - Ηρόδοτος Καλογερικού
ΠΑΣ Ανέζα - Νίκη Καλαμιάς
Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕΜ Μέλισσα
Φιλέλληνες Πέτα - Προοδευτική Γραμμενίτσας
ΑΕ Ξηροβουνίου - Δόξα Άρτας

Η 2η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 30/9/2017 ΩΡΑ 17.00

ΑΟ Φλωριάδας- ΑΟ Φιλοθεής

ΑΕ Καμπής- Απόλλων Γλυκορίζου

 ΑΟΚ Τζουμέρκων- Αχιλλέας Νεοχωρίου  

ΑΕ Μενιδίου- ΠΑΣ Ανέζα

Ηρόδοτος Καλογερικού- Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα  

Νίκη Καλαμιάς- Φιλέλληνες Πέτα

ΑΕΜ Μέλισσα- Δόξα Άρτας

Προοδευτική Γραμμενίτσας- ΑΕ Ξηροβουνίου

Η 3η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 7/10/2017 ΩΡΑ 16.00  

ΑΟ Φιλοθεής- Απόλλων Γλυκορίζου  

Αχιλλέας Νεοχωρίου  - ΑΟ Φλωριάδας  

 ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής  

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟΚ Τζουμέρκων  

Φιλέλληνες Πέτα- ΑΕ Μενιδίου

Δόξα Άρτας- Ηρόδοτος Καλογερικού

ΑΕ Ξηροβουνίου- Νίκη Καλαμιάς

ΑΕΜ Μέλισσα- Προοδευτική Γραμμενίτσας

 

Η 4η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 14/10/2017 ΩΡΑ 16.00   

Αχιλλέας Νεοχωρίου  - ΑΟ Φιλοθεής

 Απόλλων Γλυκορίζου-  ΠΑΣ Ανέζα

ΑΟ Φλωριάδας  - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

ΑΕ Καμπής  - Φιλέλληνες Πέτα  

ΑΟΚ Τζουμέρκων  - Δόξα Άρτας

ΑΕ Μενιδίου- ΑΕ Ξηροβουνίου

Ηρόδοτος Καλογερικού- Προοδευτική Γραμμενίτσας

Νίκη Καλαμιάς- ΑΕΜ Μέλισσα

 

Η 5η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας 21/10/2017 ΩΡΑ 16.00    

ΑΟ Φιλοθεής -  ΠΑΣ Ανέζα  

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου   

Φιλέλληνες Πέτα  - Απόλλων Γλυκορίζου

Δόξα Άρτας- ΑΟ Φλωριάδας   

ΑΕ Ξηροβουνίου- ΑΕ Καμπής   

Προοδευτική Γραμμενίτσας- ΑΟΚ Τζουμέρκων   

ΑΕΜ Μέλισσα- ΑΕ Μενιδίου

Ηρόδοτος Καλογερικού- Νίκη Καλαμιάς

Η 6η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟ Φιλοθέης

ΠΑΣ Ανέζα  - Φιλέλληνες Πέτα  

Αχιλλέας Νεοχωρίου   - Δόξα Άρτας

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Ξηροβουνίου

ΑΟ Φλωριάδας   - Προοδευτική Γραμμενίτσας

ΑΕ Καμπής - ΑΕΜ Μέλισσα

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Νίκη Καλαμιάς

ΑΕ Μενιδίου - Ηρόδοτος Καλογερικού

 

Η 7η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΟ Φιλοθέης- Φιλέλληνες Πέτα

Δόξα Άρτας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΠΑΣ Ανέζα

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Αχιλλέας Νεοχωρίου

ΑΕΜ Μέλισσα - Απόλλων Γλυκορίζου

Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φλωριάδας

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Καμπής

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Μενιδίου

 

Η 8η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

Δόξα Άρτας - ΑΟ Φιλοθέης

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Ξηροβουνίου

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Προοδευτική Γραμμενίτσας

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕΜ Μέλισσα

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Νίκη Καλαμιάς

Απόλλων Γλυκορίζου - Ηρόδοτος Καλογερικού

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Μενιδίου

ΑΕ Καμπής - ΑΟΚ Τζουμέρκων

 

Η 9η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΟ Φιλοθέης- ΑΕ Ξηροβουνίου

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Δόξα Άρτας

ΑΕΜ Μέλισσα - Φιλέλληνες Πέτα

Νίκη Καλαμιάς - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΠΑΣ Ανέζα

ΑΕ Μενιδίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Απόλλων Γλυκορίζου

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φλωριάδας

 

Η 10η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟ Φιλοθέης

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕΜ Μέλισσα

Δόξα Άρτας - Νίκη Καλαμιάς

Φιλέλληνες Πέτα - Ηρόδοτος Καλογερικού

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Μενιδίου

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟΚ Τζουμέρκων

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕ Καμπής

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟ Φλωριάδας

 

 

Η 11η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕΜ Μέλισσα

Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμμενίτσας

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Ξηροβουνίου

ΑΕ Μενιδίου - Δόξα Άρτας

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Φιλέλληνες Πέτα

ΑΕ Καμπής - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

ΑΟ Φλωριάδας - ΠΑΣ Ανέζα

Απόλλων Γλυκορίζου - Αχιλλέας Νεοχωρίου

 

Η 12η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φιλοθέης

ΑΕΜ Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλογερικού

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Μενιδίου

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων

Δόξα Άρτας - ΑΕ Καμπής

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟ Φλωριάδας

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Απόλλων Γλυκορίζου

ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχωρίου

 

Η 13η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΟ Φιλοθέης - Ηρόδοτος Καλογερικού

ΑΕ Μενιδίου - Νίκη Καλαμιάς

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕΜ Μέλισσα

ΑΕ Καμπής - Προοδευτική Γραμμενίτσας

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Ξηροβουνίου

Απόλλων Γλυκορίζου - Δόξα Άρτας

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Φιλέλληνες Πέτα

ΠΑΣ Ανέζα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

 

Η 14η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΕ Μενιδίου - ΑΟ Φιλοθέης

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟΚ Τζουμέρκων

Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Καμπής

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φλωριάδας

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Απόλλων Γλυκορίζου

ΑΕ Ξηροβουνίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου

Δόξα Άρτας - ΠΑΣ Ανέζα

Φιλέλληνες Πέτα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

 

Η 15η αγωνιστική της Α' ΕΠΣ Άρτας

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΟΚ Τζουμέρκων

ΑΕ Καμπής – ΑΕ Μενιδίου

ΑΟ Φλωριάδας - Ηρόδοτος Καλογερικού

Απόλλων Γλυκορίζου – Νίκη Καλαμιάς

Αχιλλέας Νεοχωρίου – ΑΕΜ Μέλισσα

ΠΑΣ Ανέζα – Προοδευτική Γραμμενίτσας

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα – ΑΕ Ξηροβουνίου

Φιλέλληνες Πέτα – Δόξα Άρτας

Για να σχολιάσετε δεν είναι απαραίτητο να κάνετε εγγραφή. Συμπληρώστε ένα όνομα, μία ηλεκτρονική διεύθυνση και επιλέξτε «I'd rather post as a guest». Παρακαλούμε να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους συνομιλητές σας. Αποφύγετε τις ύβρεις και τους χαρακτηρισμούς. Προστατέψτε τα προσωπικά σας δεδομένα. Αν κρίνετε ότι το περιεχόμενο της ιστοσελίδας είναι παράνομο ή προσβάλει οποιοδήποτε δικαίωμα σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα απαντήσουμε στο αίτημα σας το συντομότερο δυνατόν.

Ροή ειδήσεων

Α΄ ΕΠΣ Άρτας: Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής

Πριν από 9 ώρες

Κυπελλούχος η Νέα Ιωνία κερδίζοντας στον τελικό τον ΠΑΟΚ

Πριν από 9 ώρες

Europa League: Άτυχη η ΑΕΚ αποκλείστηκε αήττητη από τη Ντιναμό

Πριν από 2 ημέρες

Αρχίζει αύριο στην Κοζάνη, το 16ο Final Four του Κυπέλλου Γυναικών

Πριν από 3 ημέρες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 24 & 25 Φεβρουαρίου 2018

Πριν από 3 ημέρες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 3 ημέρες

Τα crossover και SUV "οδηγούν" τις παγκόσμιες πωλήσεις της Nissan

Πριν από 4 ημέρες

Γ΄ Εθνική: Λευκή ισοπαλία για Σκουφά με Εθνικό

Πριν από 6 ημέρες

Footballleague: Νίκη για τον Καραϊσκάκη με 2-0

Πριν από 6 ημέρες

Α1 Γυναικών: Νίκη για τον ΠΑΟΚ στο ντέρμπι με τη Νεα Ιωνία

Πριν από 1 εβδομάδα

Footballleague: Λευκή ισοπαλία στην Καλαμαριά για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 2 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α΄ ΕΠΣΑ: Αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 13ης αγωνιστικής

Πριν από 2 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 10 & 11 Φεβρουαρίου 2018

Πριν από 2 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 2 εβδομάδες

Η Alfa Romeo Stelvio είναι το “Νέο Aυτοκίνητο της Xρονιάς 2018”

Πριν από 2 εβδομάδες

Footballleague: Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Γ΄ Εθνική: Νέα εντός έδρας ήττα για τον Σκουφά

Πριν από 3 εβδομάδες

Α1 Γυναικών: Ήττα της Αναγέννησης από τη Νέα Ιωνία

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Αναβολή παιχνιδιών στην πρώτη και δεύτερη κατηγορία λόγω καιρού

Πριν από 3 εβδομάδες

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 12ης αγωνιστικής

Πριν από 3 εβδομάδες

Η αθλητική ατζέντα του Σαββατοκύριακου 3 & 4 Φεβρουαρίου 2018

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ κύπελλο: Ξηροβούνι - Φιλέλληνες το ζευγάρι του τελικού

Πριν από 3 εβδομάδες

Footballleague: Ήττα με 3-0 στον ΟΦΗ για τον Καραϊσκάκη

Πριν από 3 εβδομάδες

ΕΠΣΑ: Ποινές και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Πριν από 1 μήνα

Footballleague: Απέκτησε Χρούσιελ και Ρανγκέλοφ ο Καραϊσκάκης

Πριν από 1 μήνα

Γ΄ Εθνική: Λευκή ισοπαλία για τον Σκουφά στη Λευκάδα

Πριν από 1 μήνα

Α1 Γυναικών: Ήττα για την Αναγέννηση από τον ΠΑΟΚ

Πριν από 1 μήνα

Περισσότερο σχολιασμένα

Επικοινωνήστε μαζί μας

Στείλτε το άρθρο με e-mail